Spec. paskirties durys su grotelėmis

Apatinė spyna: ASSA 565
Durų apdaila: miltelinis dažymas

TVIRTA METALINĖ DURŲ KONSTRUKCIJA, vyriai su atraminiais guoliais užtikrins patogų ir ilgalaikį eksploatavimą. Durys pasižymi gera šilumine ir garso izoliacija. Tai užtikrinama gamyboje naudojant kokybišką akmens vatą ir guminę tarpinę.

PATIKIMA SPYNA - SVARBUS DURŲ SAUGUMO KRITERIJUS, todėl į TEGO duris dedamos patikimos seifinės arba cilindrinės SECUREMME ar ABLOY,ASSA spynos. Norint užtikrinti saugumą praveriant duris, siūloma montuoti skląstį-grandinėlę, taip pravertos durys bus fiksuojamos.

PLATUS APDAILOS SPALVŲ PASIRINKIMAS padės duris prisiderinti prie kiekvieno būsto interjero,spalva gali būti pasirenkama pagal spalvų paletę. Atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, TEGO durys gaminamos įvairių matmenų.

Techninės charakteristikos

Nepralaidumas vandeniui

Klasė 2A

Oro pralaidumas

Klasė 4

Atsparumas vėjo apkrovai

Klasė 4

Oro garso izoliavimo rodiklis

43 dB

Testuotas varstymosi ciklų skaičius ne mažiau 100.000

Klasė 5

Durų mechaninis stiprumas ir standumas
(atsparumas minkšto ir sunkaus kūno smūgiui)

Klasė 4

Atsparumas statiškam sukimui

Klasė 4

Atsparumas vertikaliai apkrovai

Klasė 4

 

Durų konstukcija schema spec2

 • Išorinė ir vidinė varčios apdaila-miltelinis dažymas. 
 • Išoriniai laminato apvadai 80 mm, su kiaurymėmis varžtams, supjauti 90 laipsnių kampu;
 • Vidinėje pusėje papildomai tarpine P profilio;
 • Durų stakta – 80x40x2;
 • Durų varčia – gaminama iš 40x20x2 plieninio vamzdžo ir 2 mm storio plieno lakšto
 • Termoizoliacijos varčios užpildas – 50 mm mineralinės vatos plokštė.
 • Visos metalinės konstrukcijos gruntuojamos ir tik po to dažomos milteliniu būdu dažymo kameroje, todėl tampa atsparios korozijai.
 • Durų stacionarūs apsauginiai kaiščiai 16 mm – 2 vnt.
 • Itališki vyriai su atraminiais guoliais – 2 vnt.
 • Silikoninė, klijuojama tarpinė E profilio.
 • 16 mm plačiakampė akutė.

Įleidžiamos į durų varčią spynos – komfortui ir ilgaamžiškumui

Durų spynos yra įleidžiamos į durų varčią, o tai suteikia durų staktai vientisumo. Spynos 4 varžtais ir specialia tarpine tvirtinamos durų varčios viduje. Visi šie sprendimai užtikrina komfortišką durų eksploatavimą (spynos darinėjant duris „nebarška“) bei ilgaamžišką spynos veikimą.

Patikimos spynos ir tvirtos durys - saugumas ilgam

Net ir tvirtos konstrukcijos durys negarantuos saugumo jei įmontuota netinkama spyna. Spynos turi būti patikimos ir turėti ne mažesnę kaip 5 saugumo klasę. TEGO durų ekspertai rekomenduoja rinktis buto durims tinkančias spynas: ABLOY LC210, ABLOY BODAGUARD 9000, ABLOY 428, Securemme 2510, Securemme 2610, Securemme 2610.

Dvigubo lenkimo slenkstis – geresnei izoliacijai

Įprastų durų varčios apačia prie slenksčio prisispaudžia viena sandarinimo tarpine. Dvigubo lenkimo slenksčio dėka TEGO durų varčios apačia prie slenksčio prisispaudžia dvejose vietose. Tai labai įtakoją durų sandarumą, norint izoliuoti išorės garsus, kvapus ir temperatūros nuostolius.

Įfrezuojama tarpinė – didesniam sandarumui

Skirtingai nei įprasta klijuojama sandarinimo tarpinė, įfrezuojama tarpinė dėl didesnio susispaudimo eigos, durų varčią sandariau prispaudžia prie durų staktos. Eksploatuojant duris, klijuojama tarpinė, ją užkliudžius, atplyšta, o įfrezuojama tarpinė tam atspari.

Susisiekite