Durys namui 12

PATOGUS IR ILGALAIKIS EKSPLOATAVIMAS LAUKO SĄLYGOMIS užtikrinamas gaminant duris su tvirta metaline durų konstrukcija bei vyriais su atraminiais guoliais. Durų varčia pagaminta iš drėgmei bei temperatūrų pakyčiams atsparios umidax plokštės, kuri padengiama lauko sąlygoms skirtais dažais pagal RAL paletę. Varčia sutvirtinta 1,5 mm storio plieno lakštu. Durys pasižymi gera šilumine ir garso izoliacija. Tai užtikrinama gamyboje naudojant kokybišką akmens vatą ir guminę tarpinę.

PATIKIMA SPYNA - svarbus namo durų saugumo kriterijus, todėl į TEGO duris dedamos cilindrinės skandinavų gamintojų ABLOY arba ASSA spynos, atitinkančios aukščiausias saugumo klases.

DIDELIS APDAILOS SPALVŲ PASIRINKIMAS padės duris priderinti prie kiekvieno būsto interjero bei aplinkos. Atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, TEGO durys gaminamos įvairių matmenų. Taip pat klientams siūlomos durys su norimu stiklo paketu. Forma priklausys nuo pasirinkto rašto.

 

Techninės charakteristikos

Nepralaidumas vandeniui

Klasė 2A

Oro pralaidumas

Klasė 4

Atsparumas vėjo apkrovai

Klasė 4

Oro garso izoliavimo rodiklis

43 dB

Testuotas varstymosi ciklų skaičius ne mažiau 100.000

Klasė 5

Durų mechaninis stiprumas ir standumas
(atsparumas minkšto ir sunkaus kūno smūgiui)

Klasė 4

Atsparumas statiškam sukimui

Klasė 4

Atsparumas vertikaliai apkrovai

Klasė 4

 

Durų konstukcija schema namui2

 • Išorinė ir vidinė varčios apdaila-impregnuota umidax plokštė.
 • Išoriniai laminato apvadai 70 mm, su kiaurymėmis varžtams, supjauti 45 laipsnių kampu;
 • Vidiniai laminato apvadai su papildoma įfrezuojama tarpine ;
 • Durų stakta – 40x40x2 plieninis vamzdis-izoliacinė medžiaga-40x40x2 plieninis vamzdis;
 • Durų varčia – gaminama iš 40x20x2 plieninio vamzdžo ir 1,5mm storio plieno lakšto .
 • Termoizoliacijos varčios užpildas – 50 mm mineralinės vatos plokštė.
 • Visos metalinės konstrukcijos gruntuojamos ir tik po to dažomos milteliniu būdu dažymo kameroje, todėl tampa atsparios korozijai.
 • Durų stacionarūs apsauginiai kaiščiai 16 mm – 2 vnt.,prieš varčios iškėlimą.
 • Itališki vyriai su atraminiais guoliais – 2 vnt.
 • Silikoninė, klijuojama tarpinė E profilio.
 • 16 mm plačiakampė akutė.

Įleidžiamos į durų varčią spynos – komfortui ir ilgaamžiškumui

Durų spynos yra įleidžiamos į durų varčią, o tai suteikia durų staktai vientisumo. Spynos 4 varžtais ir specialia tarpine tvirtinamos durų varčios viduje. Visi šie sprendimai užtikrina komfortišką durų eksploatavimą (spynos darinėjant duris „nebarška“) bei ilgaamžišką spynos veikimą.

Vidinis skydas – durų praktiškumui ir išbaigtumui

Vidinis skydas tvirtinamas tokiu būdu, kad nesimatytu tvirtinimo varžtų, uždengtu plastikinėmis kepurėlėmis. Eksploatuojant duris plastmasines kepurėlės gali nukristi ir lieka matyti tvirtinimo varžtai. TEGO durų gamyboje naudojamas sprendimas suteikia durims praktiškumo ir išbaigtumo vaizdą.

Patikimos spynos ir tvirtos durys - saugumas ilgam

Net ir tvirtos konstrukcijos durys negarantuos saugumo jei įmontuota netinkama spyna. Spynos turi būti patikimos ir turėti ne mažesnę kaip 5 saugumo klasę. TEGO durų ekspertai rekomenduoja rinktis buto durims tinkančias spynas: ABLOY LC210, ABLOY BODAGUARD 9000, ABLOY 428, Securemme 2510, Securemme 2610, Securemme 2610.

Dvigubo lenkimo slenkstis – geresnei izoliacijai

Įprastų durų varčios apačia prie slenksčio prisispaudžia viena sandarinimo tarpine. Dvigubo lenkimo slenksčio dėka TEGO durų varčios apačia prie slenksčio prisispaudžia dvejose vietose. Tai labai įtakoją durų sandarumą, norint izoliuoti išorės garsus, kvapus ir temperatūros nuostolius.

Įfrezuojama tarpinė – didesniam sandarumui

Skirtingai nei įprasta klijuojama sandarinimo tarpinė, įfrezuojama tarpinė dėl didesnio susispaudimo eigos, durų varčią sandariau prispaudžia prie durų staktos. Eksploatuojant duris, klijuojama tarpinė, ją užkliudžius, atplyšta, o įfrezuojama tarpinė tam atspari.

Susisiekite