"Ekonom"

Viršutinė spyna: Securemme 200360
Apatinė spyna: ASSA 565
Durų apdaila: laminatas

 

TVIRTA METALINĖ DURŲ KONSTRUKCIJA, vyriai su atraminiais guoliais užtikrins patogų ir ilgalaikį eksploatavimą. Durys pasižymi gera šilumine ir garso izoliacija. Tai užtikrinama gamyboje naudojant kokybišką akmens vatą ir guminę tarpinę.

PATIKIMA SPYNA - SVARBUS DURŲ SAUGUMO KRITERIJUS, todėl į TEGO duris dedamos patikimos seifinės arba cilindrinės SECUREMME ar ABLOY spynos. Norint užtikrinti saugumą praveriant duris, siūloma montuoti skląstį-grandinėlę, taip pravertos durys bus fiksuojamos.

PLATUS APDAILOS SPALVŲ  PASIRINKIMAS padės duris priderinti prie kiekvieno būsto interjero. Atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, TEGO durys gaminamos įvairių matmenų. Taip pat klientai gali rinktis duris su metalinėmis vyrių ir slenksčio apdailomis. Tokia apdaila durims suteiks ypatingą estetinį vaizdą bei užtikrins atsparumą mechaniniams pažeidimams.

 

Techninės charakteristikos

Nepralaidumas vandeniui

Klasė 2A

Oro pralaidumas

Klasė 4

Atsparumas vėjo apkrovai

Klasė 4

Oro garso izoliavimo rodiklis

43 dB

Testuotas varstymosi ciklų skaičius ne mažiau 100.000

Klasė 5

Durų mechaninis stiprumas ir standumas
(atsparumas minkšto ir sunkaus kūno smūgiui)

Klasė 4

Atsparumas statiškam sukimui

Klasė 4

Atsparumas vertikaliai apkrovai

Klasė 4

 

Durų konkstukcija Tego durys pjuvis

 • Išorinė ir vidinė varčios apdaila:laminatas. Siūlome 3 spalvų variantus: šviesus ąžuolas, rustikas, obelis;
 • Išoriniai laminato apvadai 80 mm, su kiaurymėmis varžtams, supjauti 45 laipsnių kampu;
 • Vidiniai laminato apvadai su papildoma įfrezuojama tarpine ;
 • Durų stakta – 60x40x2;
 • Durų varčia – gaminama iš 40x20x2 plieninio vamzdžio. Išorinė durų varčios dalis sustiprinta plieno juostomis kas 30 cm, todėl durys tvirtos, nesideformuoja ir neišsikraipo. 2 mm plieninis lakštas sustiprina durų saugumą ties spynomis.
 • Termoizoliacijos varčios užpildas – 50 mm mineralinės vatos plokštė.
 • Visos metalinės konstrukcijos dažomos milteliniu būdu dažymo kameroje, todėl tampa atsparios korozijai.
 • Durų stacionarūs apsauginiai kaiščiai prieš varčios iškėlimą 16 mm – 2 vnt.
 • Itališki vyriai su atraminiais guoliais – 2 vnt.
 • Silikoninė, klijuojama tarpinė E profilio.
 • 16 mm plačiakampė akutė.

Įleidžiamos į durų varčią spynos – komfortui ir ilgaamžiškumui

Durų spynos yra įleidžiamos į durų varčią, o tai suteikia durų staktai vientisumo. Spynos 4 varžtais ir specialia tarpine tvirtinamos durų varčios viduje. Visi šie sprendimai užtikrina komfortišką durų eksploatavimą (spynos darinėjant duris „nebarška“) bei ilgaamžišką spynos veikimą.

Vidinis skydas – durų praktiškumui ir išbaigtumui

Vidinis skydas tvirtinamas tokiu būdu, kad nesimatytu tvirtinimo varžtų, uždengtu plastikinėmis kepurėlėmis. Eksploatuojant duris plastmasines kepurėlės gali nukristi ir lieka matyti tvirtinimo varžtai. TEGO durų gamyboje naudojamas sprendimas suteikia durims praktiškumo ir išbaigtumo vaizdą.

Patikimos spynos ir tvirtos durys - saugumas ilgam

Net ir tvirtos konstrukcijos durys negarantuos saugumo jei įmontuota netinkama spyna. Spynos turi būti patikimos ir turėti ne mažesnę kaip 5 saugumo klasę. TEGO durų ekspertai rekomenduoja rinktis buto durims tinkančias spynas: ABLOY LC210, ABLOY BODAGUARD 9000, ABLOY 428, Securemme 2510, Securemme 2610, Securemme 2610.

Dvigubo lenkimo slenkstis – geresnei izoliacijai

Įprastų durų varčios apačia prie slenksčio prisispaudžia viena sandarinimo tarpine. Dvigubo lenkimo slenksčio dėka TEGO durų varčios apačia prie slenksčio prisispaudžia dvejose vietose. Tai labai įtakoją durų sandarumą, norint izoliuoti išorės garsus, kvapus ir temperatūros nuostolius.

Įfrezuojama tarpinė – didesniam sandarumui

Skirtingai nei įprasta klijuojama sandarinimo tarpinė, įfrezuojama tarpinė dėl didesnio susispaudimo eigos, durų varčią sandariau prispaudžia prie durų staktos. Eksploatuojant duris, klijuojama tarpinė, ją užkliudžius, atplyšta, o įfrezuojama tarpinė tam atspari.

Susisiekite