Išorinės durys

„TEGO“ gamina metalines, plienines kompozicines duris, skirtas nuosaviems namams, kotedžams, šarvuotas duris butams, komercinės paskirties objektams.
Įmonėje yra įdiegta gamybos valdymo sistema, padedanti užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą bei išvengti vėlavimų įvykdant užsakymus. Durų gamybos procese visos metalinės durų dalys yra pjaustomos, frezuojamos, apdirbamos specialiais įrenginiais, užtikrinant tikslumą, kokybišką išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Metalinės dalys yra dažomos milteliniu būdu, užtikrinant durų apsaugą nuo korozijos.
Įmonės produkcijai buvo atlikti bandymai pagal Lietuvos standartizacijos departamento standartų reikalavimus bei suteikti aukščiausi įvertinimai šiose srityse: durų oro skverbties, vandens nepralaidumo, atsparumo vėjo apkrovai; oro garso izoliavimo; atsparumo kartotiniam atidarymui ir uždarymui; durų mechaninio stiprumo ir standumo; atsparumo statiškam sukimui ir vertikaliai apkrovai.
„TEGO durys“ yra vertinamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – durys eksportuojamos į Latviją, Švediją.

Eiti į katalogą

Lauko durys –  vienas pirmųjų dalykų, kuriuos pamato Jūsų namų lankytojai. Aukštos kokybės, gražiai atrodančios durys pagerina namo išvaizdą, sudaro puikų pirmąjį įspūdį apie Jūsų – šeimininkų skonį ir svetingumą, padidina viso namo vertę. Kita vertus, lauko durys – ne tik estetikos detalė, bet ir svarbus namo saugumo užtikrinimo elementas, turintis ilgus metus patikimai saugoti šeimininkų turtą nuo neprašytų svečių. Jos taip pat turi būti pakankamai tvirtos ir atsparios įvairioms oro sąlygoms bei smūgiams, pasižymėti geromis izoliacinėmis savybėmis (sulaikyti šilumą ir šaltį; garsą).
Lauko durys gali būti priekinės (fasadinės) arba galinės. Jos gali būti naudojamos nuosavuose namuose arba kaip apsauginės durys specialiose patalpose (pagalbinėse patalpose, laiptinėse, sandėliuose).

Šarvuotos durys skirtos patalpų apsaugai (nuo įsilaužimo). Jos skirtos butams, nuosaviems namams, specialios paskirties patalpoms (pagalbinėms patalpoms, sandėliams, laiptinėms, saugykloms, pramoninėms patalpoms ir t.t.) – tiek lauke, tiek viduje. Šios durys padeda apsisaugoti nuo įsilaužėlių (atsparios gręžimui, laužimui, pjovimui, kirtimui ir pan.), taip pat pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis (garso, šilumos).

Pagrindinės kokybiškų šarvuotų durų charakteristikos:

 • Šarvuotos durys gaminamos iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų.
 • Šarvuotų durų varčia gaminama iš plieninių vamzdinių profilių ir plieno lakšto. Tai užtikrina durų tvirtumą ir ilgaamžiškumą, suteikia didesnę apsaugą nuo bandymų įsilaužti – visos spynos apsaugotos ir iš vidaus, ir iš išorės, šios konstrukcijos beveik neįmanoma deformuoti (panaudojant rankinius laužimo įrankius).
 • Stiprios ir patikimos konstrukcijos durų stakta, nuo bandymo įsilaužti papildomai apsaugotas tarpas tarp staktos ir durų varčios (metalo sluoksniu).
 • Duryse naudojami stacionarūs apsauginiai kaiščiai, neleidžiantys nukelti durų nuo vyrių.
 • Specialūs konstrukcijos fiksatoriai apsaugo nuo durų iškėlimo nupjovus durų vyrius.
 • Durų mechaninis stiprumas ir standumas (atsparumas minkšto ir sunkaus kūno smūgiui) įvertintas bandymais ir šarvuotos durys priskirtos pagal LST EN 1192 stiprumo reikalavimus aukščiausiai 4 klasei.
 • Duryse naudojamos patikimos seifinės ar cilindrinės spynos, priskirtos ne mažesnei nei 5 saugumo klasei.
 • Durų varčios užpildas apsaugo nuo durų padegimo (nedegi mineralinės vatos plokštė ar kt.).
 • Šarvuotos durys pasižymi geromis šilumos ir garso izoliacinėmis (43 decibelai) savybėmis, turi papildomas sandarinimo tarpines.
 • Šarvuotoms durims gali būti naudojama įvairi durų apdaila: laminavimas, padengimas PVC plėvele, dažymas, faneravimas, stiklo paketai. Durų išorinis padengimas atsparus korozijai.
 • Duryse įmontuota panoraminė akutė su plačiu apžvalgos kampu.

Mūsų produkcija

Susisiekite